Штучна трава JUTAgrass Scenic для газонів і дитячих ігрових майданчиків

Декоративна штучна трава JUTAgrass Scenic є ідеальним покриттям для газонів, забезпечуючи в сукупності з підкладкою (геотекстилем) безпечну, чисту і суху поверхню. Загалом система складається з підкладки (геотекстилю), вкритої декоративною штучною травою, що забезпечує максимальний рівень комфорту, цілісність покриття, збереження форми та високий ступінь захисту від травм у разі падінь з ігрового обладнання. Стандартним кольором для декоративної штучної трави JUTAgrass Scenic є зелений.

Газон, терасу або балкон можна використовувати безпосередньо після виконання робіт зі встановлення покриття з декоративної штучної трави. Розміщення або переміщення важких предметів по поверхні декоративної штучної трави також заборонено.

У разі можливого пошкодження штучної ландшафтної трави в жодному разі не робіть ремонт самостійно, інформуйте про це безпосередньо укладача. Будь-яка спроба провести непрофесійний ремонт штучної ландшафтної трави може призвести до втрати гарантії.

Фото:

Штучна ландшафтна трава JUTAgrass® Scenic за своїми характеристиками (комфортом, жорсткістю, щільністю тощо) відповідає натуральному газону. Але порівняно з натуральним газоном має низку переваг:

  • експлуатація (експлуатація штучної ландшафтна трави можлива протягом усього року, включно із зимовими місяцями)
  • збереження форми (декоративна штучна трава стійка до стирання спортивним взуттям і видирання, декоративна штучна трава стійка до перепаду температур)
  • простота догляду (періодично декоративну штучну траву необхідно “розчісувати” граблями, вона не потребує профілактичних робіт)
  • комфорт (по газонній траві дуже приємно ходити босоніж)

Крім унікальних технічних показників синтетичного покриття і характеристик комфорту Ви можете підібрати колір штучного покриття. Штучна ландшафтна трава Scenic представлена в трьох відтінках зеленого:

Колір

Технічні характеристики:
Призначення
газони / майданчики
Засипка
без засипки
Висота ворсу
35 мм
Щільність ворсу
2305 гр/м2
Жорсткість
14200 dtex
Склад матеріалу
100% поліетилен
Тип нитки
монофіламентна
Підкладковий текстиль
100% поліпропілен
Фіксувальний шар
SBR LATEX
Кошик
Прокрутити вгору